Seznam partnerů a zájmových skupin

 

Veřejný sektor

 

  • DSO Mikroregion - Sdružení obcí Osoblažska – zastoupený Ing. Rostislavem Kociánem
  • Město Krnov – zastoupeno Janem Krkoškou
  • Mikroregion Krnovsko – zastoupeno Luďkem Volkem
  • Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice, příspěvková organizace – zastoupena Ing. Lenkou Meztlovou
  • Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace – zastoupena Mgr. Petrem Kristiníkem
  • Obec Petrovice – zastoupena Lubošem Kmínkem
  • Obec Rusín – zastoupena Radkem Bezděčíkem
  • Obec Třemešná – zastoupena Rudolfem Zahradníkem
  • Obec Slezské Pavlovice – zastupena Bc. Lenkou Drozdovou

 

Soukromý sektor – právnické osoby

 

  • SPOLEK z.s. – zastoupený Martinou Jalamasovou
  • Zemědělský podnik, a.s. Město Albrechtice – zastoupený Jiřinou Procházkovou
  • Královský stolec – zastoupený Dagmar Návratovou
  • JADERNIČKA – zastoupena Ing. Petrem Ondruškou
  • Římskokatolická farnost Slezské Rudoltice – zastoupena Mgr. Marcelem Jedelským
  • Slezské zemské dráhy, o.p.s. – zastoupeny Ing. Ludvíkem Semerákem
  • Althaia o.p.s. – zastoupena Bc. Martinou Grivalskou
  • Osoblažský cech, z.ú. – zastoupen Mgr. Janem Bezděkem
  • Český svaz ochránců přírody Město Albrechtice – zastoupen Alenou Křištofovou
  • Konvent minoritů v Krnově – zastoupen Mgr. Josefem Gorylem
  • RADASERVIS s.r.o. – zastoupen Janou Švestkovou, st.
  • Jezdecké centrum Město Albrechtice – zastoupen Romanem Vabrouškem
  • Golf Club Město Albrechtice – zastoupen Rostislavem Králem
  • Spolek Beruška sedmitečná, z.s. – zastoupena Elenou Čipcovou
  • Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR z.s., klub Stonožka Ostrava – zastoupena Janem Pucherem
  • Krystal Help o.s. Krnov, zastoupený Mgr. Pavlem Novákem

 

Soukromý sektor – fyzické osoby a fyzické osoby podnikající

 

  • Hana Dubajová
  • Václav Kalda
  • Václav Říha
  • Ing. Václav Říha
  • Radomír Levý
  • Petra Vabroušková
  • František Štefl
  • Jaroslav Příhoda
  • Ing. Jana Dohnalová
  • Jana Švestková
  • Bc. Pavla Bartoníková
  • Petr Strnadel
  • Ing. Pavel Čech
  • David Lukačovič